تبلیغات
اهل حق - شاه محمد بیگسلام دوستان امروز داشتم بعضی از مطالب سر سلسله های آتش بیگی رو میخوندم که برای من خیلی خنده دار بود و البته جای تأسف ، واقعا جای تعجب داره که بعضی از بزرگان اهل حق چگونه ما مردم ساده اهل حق رو به تمسخر گرفتن و نمیذارن که دنبال یه دین و مذهب درست و حسابی بریم و ما رو با این خرافات به بی راهه  کشاندن .

جالبتر اینجاست که همه خودشون رو مظهر خدا و ذات امام علی ( ع ) میدونن و به کمتر از آنها هم راضی نمیشن و با این توصیفات کارهای عجیبی انجام میدادن نمونش مولی علی مشعشع ( توضیحات بیشتر در پست قبلی ) که با اینکه خودش رو ذات امام علی ( ع ) میدونه اما بارگاه امام علی ( ع ) و حرم امام حسین ( ع )  رو تخریب میکنه و راه رو بر زائرین می بسته و اموال آنها رو غارت میکرده و یا شاه محمد بیگ که بر همین باور بوده و خود رو ذات امام علی میدونسته ( به این معنا که روح امام علی در جسم او تجلی کرده ) . البته اگه حوصله کنید در مورد بزرگان حال حاضر اهل حق هم براتون میگم .

حالا این سوال پیش میاد که ما مردم چه گناهی داریم که باید به عنوان یه تعصب این مطالب  رو بپذیریم و آینده همه ما به تباهی کشیده بشه و خودشون با این مطالب بر ما پادشاهی کنن ( شاید فکر کنید مگه چکار کردن ، در پست بعدی براتون میگم )


داغ کن: داغ کن - کلوب دات کام
نوشته شده در تاریخ : شنبه 30 اردیبهشت 1391 | توسط : منیکا ( منا )